JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PORTI,DURRES.

 • €300
Porti i Durrësit

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PORTI,DURRES.

Porti i Durrësit
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 3 ballkone. Apartamenti ofron nje panorame te mrekullueshme me pamjet qe disponon nga deti ne te gjitha kendet.

 

 • Adresa Porti i Durrësit
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 12, 2021 at 7:18 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 105 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €190
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES, DURRES

 • €200
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 QENDER DURRES.

 • €300
Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €59,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES SE FISKULTURES,DURRES!

 • €59,000
Rruga Horizonti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli