JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK, DURRES.

 • €450
Muzeu Arkeologjik Durrës, Archaeological Museum, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK, DURRES.

Muzeu Arkeologjik Durrës, Archaeological Museum, Durrës, Albania
 • €450

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhin, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Muzeu Arkeologjik Durrës, Archaeological Museum, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on December 13, 2022 at 9:07 am
 • Cmimi: €450
 • Siperfaqe: 116 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SHKOLLES QEMAL MICI NE DURRES!

 • €45,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €175

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

 • €175
Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €400

JEPET ME QERA KATI I 3 I NJE VILE VOLLGA,DURRES.

 • €400
Shkolla e mesme Gjergj Kastrioti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €150,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ISH FABRIKA BUKES, DURRES.

 • €150,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj