JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE PORTIT,DURRES.

 • €400
Port of Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE PORTIT,DURRES.

Port of Durrës, Durrës, Albania
 • €400

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone,1 depo.Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati cilesor me pamje nga deti dhe me ashensor.

 • Adresa Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 23, 2022 at 9:54 am
 • Cmimi: €400
 • Siperfaqe: 155 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €250
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €64,500

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

 • €64,500
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KUMINI,DURRES!

 • €280
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €56,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH RAJONIT,LAGJA 5,DURRES.

 • €56,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 weeks ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli