JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PLAZH, DURRES.

 • €250
Rrota e Kuqe, Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PLAZH, DURRES.

Rrota e Kuqe, Durrës, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rrota e Kuqe, Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 22, 2022 at 12:16 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €250/Muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE LULISHTJA 1 MAJI,DURRES!

 • €250/Muaji
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ROYAL G PLAZH, DURRES.

 • €165
Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE SHKOLLES QEMAL MICI, DURRES.

 • €120
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA, DURRES.

 • €350
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj