JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA,DURRES!

 • €300/muaji
Rruga Currila 86, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA,DURRES!

Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • €300/muaji

Përshkrimi

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 2 ballkone.Cdo dhome e pajisur me AC.Pamje e pjesshme e detit.Kati 4 i nje pallati cilesor me ashensor.
INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 2:34 pm
 • Cmimi: €300/muaji
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Viti Ndërtimit: 2003
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €56,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ARRAGOSTES,DURRES!

 • €56,000
Rruga Taulantia 67, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €220/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA,DURRES!

 • €220/muaji
Albtecom Durres, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
Featured
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH!

 • €26,000
Rruga Apulia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €70,000

SHITET APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR TE SHESHI PRANVERA,DURRES!

 • €70,000
Stacioni Autobuzave Durres, Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj