JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE KNETE, PRANE MAGAZINAVE TE MIELLIT TIRANA , DURRES.

 • €125
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE KNETE, PRANE MAGAZINAVE TE MIELLIT TIRANA , DURRES.

Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • €125

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe.

 • Adresa Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on May 24, 2021 at 1:16 pm
 • Cmimi: €125
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €100,000

SHITET SHTEPI PRIVATE+AMBIENT BIZNESI, PRANE CEZMES FERRES,LAGJA 8 DURRES.

 • €100,000
Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE MIAMI BEACH 2, GOLEM, DURRES.

 • €30,000
Restorant Miami 2, Golem, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €155,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI,RRUGA E PORTIT,DURRES.

 • €155,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €150
Ish keneta, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 weeks ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala