JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLEPA,DURRES!

 • €250/muaji
SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLEPA,DURRES!

SH4, Durrës, Albania
 • €250/muaji

Përshkrimi

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 2 i nje pallati cilesor.
INFO:0695300573

 • Adresa SH4 2002, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 2:45 pm
 • Cmimi: €250/muaji
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €62,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 LAGJA 6 RRUGA ANDON NACI,DURRES!

 • €230
Rruga Andon Naçi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 day ago
 • €50,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE URA E DAJLANIT,DURRES!

 • €50,000
Rruga Adria 17, Durrës 2001, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT,DURRES!

 • €39,000
aleksander goga durres lagja 18 AL, Durrës 2009, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj