JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA, DURRES.

 • €450
Shëtitorja

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA, DURRES.

Shëtitorja
 • €450

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati cilesor, me ashensor. Ofron pamje te mrekullueshme nga deti.

 • Adresa Shëtitorja
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on October 9, 2021 at 8:31 am
 • Cmimi: €450
 • Siperfaqe: 126 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €36,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE AS HOTEL, GOLEM, DURRES.

 • €36,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 weeks ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE AUTOBUSAVE TE SHIJAKUT,DURRES

 • €270
Flagship Center, Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE,QENDER,DURRES.

 • €400
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini