JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL FLORIDES,PLAZH, DURRES.

 • €170
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL FLORIDES,PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €170

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje , 1 kuzhine dhe 1 ballkon.

Ndodhet ne nje pallat cilesor me ashensor dhe ne nje zone mjaft te frekuentuar .

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on December 6, 2021 at 12:16 pm
 • Cmimi: €170
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €250

JEPET ME QERA KATI 2 I NJE VILE, PRANE SHK QEMAL MICI, DURRES

 • €250
Shkolla
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €1,450

SHITET APARTAMENT 1+1, PERBALLE HOTEL EPIDAMN, GOLEM, DURRES.

 • €1,450
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
Shitur
 • €155,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI,RRUGA E PORTIT,DURRES.

 • €155,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €350

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1, PRANE VILES SE ZOGUT, DURRES.

 • €350
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala