JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRAN LULISHTES TE TRENIT DURRES!

 • €205/muaji
Rruga Drita e Diturise 7825, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRAN LULISHTES TE TRENIT DURRES!

Rruga Drita e Diturise 7825, Durrës, Albania
 • €205/muaji

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon i mbyllur.Kati i 4 i nje pallati ekzistues cilesor. INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Drita e Diturise 7825, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 18, 2020 at 3:21 pm
 • Cmimi: €205/muaji
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €114,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER, DURRES.

 • €114,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT INDUSTRIAL,DURRES!

 • €150
Rruga Vangjeli Gjoni, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH,DURRES.

 • €48,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 85
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €220,000

SHITET SUPER APARTAMENT 4+1+2 VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €220,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj