JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ARAGOSTES, VOLLGA, DURRES.

 • €300
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ARAGOSTES, VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri dhe cilesor me ashensor. Disponon nje pamje te mrekullueshme dhe relaksuese nga deti.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 31, 2021 at 9:51 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €49,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT TE MADH INDUSTRIAL, DURRES.

 • €49,000
Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI , PLAZH , DURRES.

 • €120
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €90,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES.

 • €90,000
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE MIAMI BEACH 2, GOLEM, DURRES.

 • €30,000
Restorant Miami 2, Golem, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala