JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE, DURRES.

 • €230
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE, DURRES.

Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • €230

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 1, 2021 at 7:40 am
 • Cmimi: €230
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €49,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES NAIM FRASHERI, DURRES.

 • €49,000
Naim Frashëri High School, Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE KNETE, PRANE MAGAZINAVE TE MIELLIT TIRANA , DURRES.

 • €100
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
Featured
 • €33,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT TE MADH,DURRES!

 • €33,000
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €168,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE BAR OSLO , VOLLGA , DURRES.

 • €168,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala