JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BLUE STAR,QENDER,DURRES.

 • €210
Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BLUE STAR,QENDER,DURRES.

Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • €210

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane qendres se qytetit.

 • Adresa Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on May 19, 2023 at 9:24 am
 • Cmimi: €210
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €450

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €450
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €69,000

SHITET APARTAMENTI PRANE PICERI 2 ENGJEJT, LAGJA 6 , DURRES.

 • €69,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MAX ROYAL G GOLEM,DURRES.

 • €80,000
Max Royal G, Golem, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI , PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH, DURRES.

 • €200
Hotel Adriatik 2, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli