JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DANUBIT, DURRES.

 • €235
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DANUBIT, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €235

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90m².  Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues prane rruges kryesore.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 9:50 am
 • Cmimi: €235
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €190

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 KENETE,DURRES.

 • €190
Delta Durres, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €27,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI.PLAZH,DURRES.

 • €27,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €220

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 16 PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €220
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €69,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PRANE VILA KORAL, PLAZH, DURRES.

 • €69,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj