JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DEGES SE POLICISE, DURRES.

 • €170
Aleksander Goga 93, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DEGES SE POLICISE, DURRES.

Aleksander Goga 93, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €170

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor me ashensor prane deges se policise.

 • Adresa Aleksander Goga 93, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on October 31, 2022 at 10:27 am
 • Cmimi: €170
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €34,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT VIENNA, GOLEM,DURRES.

 • €34,000
Kompleksi Vienna, Rruga Viena, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €150,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,CURRILA,DURRES.

 • €150,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €77,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT , DURRES .

 • €48,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj