JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

 • €270
Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • €270

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe verande.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor me ashensor

 • Adresa Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on May 22, 2023 at 9:51 am
 • Cmimi: €270
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €270

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BUSTIT TE AZEM HAJDARIT, QENDER, DURRES.

 • €270
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €122,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €122,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT QENDER,DURRES.

 • €53,000
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €450

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE, VOLLGA,DURRES.

 • €450
vollga durres
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli