JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE,DURRES.

 • €150
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE,DURRES.

Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • €150

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne kati e 10 me ashensor.

 • Adresa Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on November 25, 2021 at 3:19 pm
 • Cmimi: €150
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 10
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €250
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Featured
 • €33,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT TE MADH,DURRES!

 • €33,000
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €80,000
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI I POLICISE,DURRES!

 • €65,000
Rruga Kasem Durresi 34, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli