JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE FUSHES SE RERES, DURRES.

 • €165
Stadiumi

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE FUSHES SE RERES, DURRES.

Stadiumi
 • €165

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne kati 4 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Stadiumi
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 13, 2021 at 8:21 am
 • Cmimi: €165
 • Siperfaqe: 94 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE 2 KULLAT JESHILE, VOLLGA, DURRES.

 • €200
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KISHES TE VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €110,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE HOTEL ANTALYA, DURRES.

 • €130
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini