JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE GJERGJIT, VOLLGA, DURRES.

 • €300
Shëtitorja

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE GJERGJIT, VOLLGA, DURRES.

Shëtitorja
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Amjenti organizohet ne 85 m2, disponon nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje vile private dhe ka hyrje te vecante, e kompletuar ne cdo detaj.

 • Adresa Shëtitorja
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on January 16, 2024 at 10:30 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH,DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES

 • €400
Stacioni i Trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
Dhene me qera
 • €160

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE SHTEPIE PRIVATE,KENETE,DURRES.

 • €160
Kenet' e Durresit, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE GJYKATES,QENDER,DURRES.

 • €100,000
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi