JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES,DURRES.

 • €220
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES,DURRES.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • €220

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on October 3, 2022 at 7:25 am
 • Cmimi: €220
 • Siperfaqe: 126 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE PRANE DREJTORISE SE POLICISE,DURRES .

 • €85,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €98,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIP ,DURRES.

 • €98,000
Flagship Center, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MALIT TE ROBIT.

 • €45,000
Mali i Robit, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES.

 • €200
Shkolla
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli