JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, DURRES.

 • €250
Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, DURRES.

Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on September 23, 2022 at 1:57 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

 • €250
Poliklinika, Rruga Cajupi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
Shitur
 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €85,000
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIP,DURRES!

 • €72,000
Rruga Autostrada Egnatia 13, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €108,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT TE DESHMOREVE,DURRES!

 • €108,000
Rruga Hajdar Dushi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj