JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

 • €200
Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashk me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e latert te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 3:24 pm
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA FETAH BLLACA, QENDER, DURRES.

 • €300
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €47,000

SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA SHKOLLES BAJRAM CURRI,PLAZH ,DURRES.

 • €47,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €58,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT TE DESHMOREVE,DURRES.

 • €58,000
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I PERSHTATESHEM PER AMBIENT BIZNESI,PORTI,DURRES.

 • €350
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj