JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

 • €165
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €165

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 3 ballkone.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 28, 2022 at 11:49 am
 • Cmimi: €165
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €54,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE LOS LOCOS BEACH, PLAZH ,DURRES.

 • €54,000
Los Locos Beach, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €70,000

SHITET APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR TE SHESHI PRANVERA,DURRES!

 • €70,000
Stacioni Autobuzave Durres, Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €52,000

SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE BLUE STAR, DURRES.

 • €52,000
Blue Star, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €37,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STADIUMIT, LAGJA 18, DURRES.

 • €37,000
Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli