JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES, DURRES.

 • €250
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES, DURRES.

Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m², i cili organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor me ashensor. Ka nje mobilim te ri dhe bashkohor.

 • Adresa Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 9:59 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €37,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SIGURIMEVE SHOQERORE, DURRES.

 • €37,000
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €43,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES GREKE, DURRES.

 • €43,000
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 LAGJA 16 PRANE KAZAZIT,DURRES

 • €200
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €36,500

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM ,DURRES.

 • €36,500
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj