JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT DURRES.

 • €300
Shkolla 9 Vjeçare "Kushtrimi i Lirisë", Rruga Enver Velja, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT DURRES.

Shkolla 9 Vjeçare "Kushtrimi i Lirisë", Rruga Enver Velja, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Shkolla 9 Vjeçare "Kushtrimi i Lirisë", Rruga Enver Velja, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 16, 2022 at 12:14 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA,DURRES!

 • €250/muaji
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES,QENDER,DURRES.

 • €230
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €30,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, MBRAPA LULISHTES, LAGJA 6. DURRES.

 • €180
Lulishtja, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli