JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €250
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115m².  Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 9, 2021 at 11:55 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 115 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

 • €200
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €41,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRAN TREGUT FSHATAR,DURRES!

 • €41,000
Rruga Marta Buda, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH,DURRES.

 • €30,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 days ago
 • €82,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE,PISTA KOSOVES,PLAZH,DURRES.

 • €82,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala