JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €190
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • €190

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 18, 2021 at 1:20 pm
 • Cmimi: €190
 • Siperfaqe: 108 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 10
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €47,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT TE MADH INDUSTRIAL, DURRES.

 • €47,000
Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
Featured
 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €145,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €145,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA PASTICERI PELIKAN, PLAZH, DURRES.

 • €40,000
Pasticeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala