JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €350
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Ndodhet ne katin e katert te nje pallati cilesor me ashensor , ofron ndricim natyral gjate gjithe dites dhe eshte i sapomobiluar .

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 15, 2023 at 12:19 pm
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, LAGJA 6 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €165
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

 • €200
Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Me Qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BLU STARIT,DURRES.

 • €250
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €1,300

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE HOTEL ARVI, DURRES.

 • €1,300
Hotel Arvi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj