JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €250
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT,DURRES.

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on November 17, 2022 at 10:12 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 95 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 5

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES.

 • €200
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Shitur
 • €89,000

SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ZONAT ME TE QETA TE BREGDETIT TE QERRETIT,KAVAJE!

 • €89,000
Qerret, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Featured
Shitur
Featured
 • Contact for price

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €29,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOLOSEUT SHKEMBI I KAVAJES GOLEM,DURRES.

 • €29,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli