JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT, DURRES.

 • €300
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT, DURRES.

Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor. Ka nje mobilim bashkohor i cili ofron te gjitha kushtet e nevojshme te nje ambienti komod.

 • Adresa Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 3, 2021 at 1:05 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DANUBIT, DURRES.

 • €235
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago
Featured
 • €56,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ARRAGOSTES,DURRES!

 • €56,000
Rruga Taulantia 67, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE VILA LULE,ILIRIA PLAZH,DURRES.

 • €45,000
Pista E Vogel Iliria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €250
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj