JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT,DURRES.

 • €250
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT,DURRES.

Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues ne qender te qytetit.

 • Adresa Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 19, 2022 at 12:53 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €500

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE , PLAZH, DURRES.

 • €500
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
Per Shitje
 • €28,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES EFTALI, KOCI,DURRES.

 • €28,000
Eftali Koci, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €155,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI,RRUGA E PORTIT,DURRES.

 • €155,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €220,000

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli