JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT,QENDER,DURRES.

 • €250
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT,QENDER,DURRES.

Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues

 • Adresa Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on March 1, 2023 at 9:38 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €52,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €52,000
Pallati i Sportit
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €400

JEPET ME QERA KATI I 3 I NJE VILE VOLLGA,DURRES.

 • €400
Shkolla e mesme Gjergj Kastrioti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €350
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ROYAL PLAZH, DURRES.

 • €125
Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli