JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PASTICERI CIALDA, VOLLGA, DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PASTICERI CIALDA, VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 11 dhe te fundit te nje pallati cilesor me ashensor. Disponon nje panorame te mrekullueshme nga deti.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 22, 2021 at 10:38 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 11
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €145,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €145,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA ADRIA, DURRES.

 • €350
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PRANVERES QENDER,DURRES.

 • €300
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE HOTEL ANTALYA, DURRES.

 • €130
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala