JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

 • €365
Poliklinika, Rruga Cajupi, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

Poliklinika, Rruga Cajupi, Durrës, Albania
 • €365

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati cilesor ne qender te qytetit.

 • Adresa Poliklinika, Rruga Cajupi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 2, 2023 at 8:50 am
 • Cmimi: €365
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 10
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €52,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

 • €52,000
Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE DURRES!

 • €350/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ISHRAJONI,DURRES!

 • €165
Shkolla 9 Vjeçare
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €62,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli