JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE PORTIT, DURRES.

 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke , kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe ballkon. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor prane rruges se Portit.

Adresa

Detaje

Updated on July 19, 2023 at 12:49 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

 • €200
Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €183,000

SHITET APARTAMENT 2+1, REZIDENCA DYRRAKIUM, CURRILA, DURRES.

 • €183,000
Currila, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA FETAH BLLACA, QENDER, DURRES.

 • €300
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Featured
Shitur
Featured
 • Contact for price

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj