JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT, DURRES.

 • €300
Port of Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT, DURRES.

Port of Durrës, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne qender te qytetit.

 • Adresa Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 13, 2021 at 12:51 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 117 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Pronotuar
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €250/Muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE LULISHTJA 1 MAJI,DURRES!

 • €250/Muaji
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, LAGJA 6, RRUGA ANDON NACI, DURRES.

 • €200
Rruga Andon Naçi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €29,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOLOSEUT SHKEMBI I KAVAJES GOLEM,DURRES.

 • €29,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €350/muaji
Rruga Taulantia Pallati nr. 1, 2001, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini