JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, DURRES.

 • €200
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Disponon pamje nga porti.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on May 14, 2021 at 1:04 pm
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 105 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE BAR RESTORANT ZANZI,PLAZH,DURRES.

 • €40,000
Bar Restorant Zanzi, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 weeks ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE KISHES TE VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €165
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALL PELIKANIT, PLAZH,DURRES.

 • €42,000
Pasticeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PRANVERES QENDER,DURRES.

 • €350
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala