JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE RROTES KUQE, PLAZH, DURRES.

 • €200
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE RROTES KUQE, PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor prane Rrotes Kuqe ne plazh.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 6, 2021 at 12:34 pm
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €230/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA ,DURRES!

 • €230/muaji
Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE DURRES!

 • €350/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €108,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT TE DESHMOREVE,DURRES!

 • €108,000
Rruga Hajdar Dushi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €100,000

SHITET SHTEPI PRIVATE+AMBIENT BIZNESI, PRANE CEZMES FERRES,LAGJA 8 DURRES.

 • €100,000
Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj