JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT.

 • €250
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT.

Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje  bashke me kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone . Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor .

 • Adresa Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 25, 2023 at 1:56 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 131 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Vecori te tjera

 • JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT: JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Amantia Popoci
 • Amantia Popoci
 • +355695341390

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 1+1,GJIRI I LALEZIT,KOMPLEKSI LURA 3.

 • €55,000
Kompleksi Lura, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €38,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL MAJESTIC GOLEM,DURRES.

 • €38,000
Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €170

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €170
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PISHAT E BUTA GOLEM,DURRES.

 • €42,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Amantia Popoci
 • Amantia Popoci