JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI, DURRES.

 • €210
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI, DURRES.

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • €210

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne vollga dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Adresa Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 14, 2022 at 9:35 am
 • Cmimi: €210
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €175

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

 • €175
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 hours ago
Shitur
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 18 , PRANE STADIUMIT DURRES!

 • €40,000
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PERBALL PELIKANIT, PLAZH,DURRES.

 • €125
Pasticeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €88,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI,DURRES.

 • €88,000
Shkolla e mesme Gjergj Kastrioti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala