JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES.

 • €260
Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES.

Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €260

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 28, 2023 at 10:09 am
 • Cmimi: €260
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALL PELIKANIT PLAZH,DURRES

 • €35,000
Rruga Jusuf Myzyri, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KRYQI KUQ,DURRES!

 • €55,000
Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €213,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VOLLGA, DURRES.

 • €213,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Shitur
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 3+1 MBRAPA TREGUT TE MADH INDUSTRIAL , RRUGA GLAUKIA , DURRES .

 • €57,000
Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli