JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

 • €175
Stadiumi

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

Stadiumi
 • €175

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkon.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Stadiumi
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on December 15, 2022 at 8:41 am
 • Cmimi: €175
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PORTI,DURRES.

 • €300
Porti i Durrësit
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+VERANDE PRANE SHKOLLES SE MUZIKES, QENDER, DURRES.

 • €200
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €51,500

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH.

 • €51,500
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE 2 KULLAT JESHILE, VOLLGA, DURRES.

 • €200
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli