JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TATIM TAKSAVE , DURRES.

 • €250
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TATIM TAKSAVE , DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 31, 2021 at 2:03 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Pronotuar
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €125
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BUSTIT TE AZEM HAJDARIT, QENDER, DURRES.

 • €270
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES, DURRES

 • €200
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT DUPLEX 2+1 NE VOLLGA ,DURRES!

 • €250
Rruga Taulantia 67, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini