JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES.

 • €165
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES.

Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • €165

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues prane tregut fshatar.

 • Adresa Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 3, 2021 at 12:56 pm
 • Cmimi: €165
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €110,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE RROTES KUQE , PLAZH , DURRES.

 • €110,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €33,500

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT,DURRES!

 • €33,500
aleksander goga durres lagja 18 AL, Durrës 2009, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE PASTICERI PELIKAN, PLAZH, DURRES.

 • €165
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €92,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA, PRANE RESTORANT COLOMBIA, DURRES.

 • €92,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta