JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES DAJLANIT, PLAZH, DURRES.

 • €250
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES DAJLANIT, PLAZH, DURRES.

Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor, dhe ka nje mobilim bashkekohor.

 • Adresa Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on March 25, 2021 at 7:37 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €89,000

SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ZONAT ME TE QETA TE BREGDETIT TE QERRETIT,KAVAJE!

 • €89,000
Qerret, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA, DURRES.

 • €500
Shëtitorja
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARD,DURRES!

 • €40,000
Bulevardi Dyrrah 5, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €190
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj