JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES.

 • €200
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES.

Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke mekuzhinen,2 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 2:47 pm
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €51,500

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH.

 • €51,500
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ILIRIA,PLAZH,DURRES.

 • €300
Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Dhene me qera
 • €285
Shitur
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT QENDER,DURRES.

 • €53,000
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj