JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE VILA KORAL,PLAZH,DURRES

 • €300
Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE VILA KORAL,PLAZH,DURRES

Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on December 11, 2021 at 8:46 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 125 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 7

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €110,000
L1, Shetitorja, Durrës 2001, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €225

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MARKATES,QENDER,DURRES.

 • €225
Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, PLAZH, DURRES.

 • €400
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago
Shitur
 • I DISKUTUESHEM

SHITET APARTAMENT 3 + 1 PRANE SFINKSIT, DURRES.

 • I DISKUTUESHEM
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli