JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €125
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • €125

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe.

 • Adresa Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 2, 2021 at 11:37 am
 • Cmimi: €125
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €72,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT,QENDER,DURRES.

 • €72,000
Shkolla 9 Vjeçare
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €105,000

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZHD,PRANE AMFITEATRIT,DURRES.

 • €105,000
Amfiteatri Boutique Hotel Durres, Rruga Kalase, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 QENDER DURRES.

 • €300
Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA RRUGA KUMINI DURRES!

 • €300
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli