JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 QENDER DURRES.

 • €300
Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 QENDER DURRES.

Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje,2 dhome gjumi,2 tualet dhe 2 ballkon.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor ne qender.

 • Adresa Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on June 15, 2022 at 4:28 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €170,000

SHITET APARTAMENT 3+1+2+GARAZH RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €170,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago
 • €34,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ADRIATIK,PLAZH,DURRES.

 • €34,000
Hotel Adriatik 2, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE VILA KORAL,PLAZH,DURRES

 • €300
Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €46,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE,VOLLGA, DURRES.

 • €46,000
Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli