JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 STACIONI 1 PLAZH,DURRES!

 • €205/muaji
SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 STACIONI 1 PLAZH,DURRES!

SH4, Durrës, Albania
 • €205/muaji

Përshkrimi

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 ballkon.Kati i 6 i nje pallati cilesor te pademtuar ne plazh.
INFO:0695300573

 • Adresa SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 2:49 pm
 • Cmimi: €205/muaji
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €67,000
Rruga Stefan Dhima 1845, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT PLAZH,DURRES!

 • €250/muaji
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT DUPLEX 2+1 NE VOLLGA ,DURRES!

 • €250
Rruga Taulantia 67, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 TE MUZEUMI DESHMORVE,DURRES!

 • €40,000
Rruga Milosao 765, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj